Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szpileczka

Lubicie czekolade??

Polecane posty

Ja lubie tylko cukierki czekoladowe,,Michalki'' albo ,,Kasztanki''.

Czekoladka-na goraco z bita smietana-tez jest pychotka. :->

Lubie czekoladowe ptasie mleczko , tylko z Wedla :-D

....no i oczywiscie lody czekoladowe :mrgreen:

Za sama czekolada niespecjalnie przepadam .

O dziewcyzny a ja wlasnie gorzka uwielbiam - miod w gebie i z nadzieniami alkoholowymi inne niby tam "lizne" ale nie podchodza mi

joa1983 z alkoholowym nadzieniem czekoladki sa mniam, mniam, ale bardziej niz mnie smakuja memu Zmorakowi az jej sie oczy do nich swieca :-D

rzemyk72, to u mni etak samo moja Oliwia jakby mogla to w przenosni tylek by oddala i uwielbia piane z piwa kiedys po cichu sie delektowala:>:>

cos w tym jest, ze dzieci lubia piwo. moi znajomi opowiadali o swoim synku w wieku ok. 3lat, ze jak mu keidys zabrali pusze z piwa to im zrobila awanture. Olivka to tylko podpija czasami od nas i jak jej podejdzie to bedzie sie krecic, slodkie oczka robic, zeby jej dac sprobowac jeszcze raz. ale chyba zboczylam z watku o czekoladzie - przepraszam :oops:

rzemyk72, moja oliwia palca umoczyla w piwie i winie na sprobunek skubana malo jej jezor do tylka nie uciekl pozniej a jaka histeria byla ze nie dostanie wiecej :roll:

ja jak bylam mala uwielbialam ajerkoniak. Jajecznik mojej babci. Zawsze moczylam paluchy w kieliszkach. pewnego razu na jakiejs uroczystosci rodzinnej tak chodzilam od kielicha do kielicha i moczylam pale i stalo sie. Wujek wyszdl ze mna na dwor (byl mrozny wieczor) a ja zaczelam spiewac, drzec sie na calego i padlam w zaspe-zasnelam. Ponoc ubaw mieli ze mnie starszny bo ja taka dwuletnia bylam :mrgreen:

olivka_83, hahahahhaahha to ja kiedys na imprezie rodzinnej maczalam palucha w kieliszku ale wodki i dawalam wujkowi do lizania - biedak chcial wstac siusiu zrobic i nie byl w stanie smierdzielami ruszyc tak go schlalam

a ten jajecznik pycha jest

a'propo ajerkoniaku to ja tez sobie go chwale. u mnie w rodzince jest natomiast taka anegdodka, ze moja Mamusia i siostra mego Taty "ululaly sie" pianka podczas robienia tegoz "napoju bogow" - do dnia dzisiejszego wspominamy jak to kobietki pianke zlizywalay :mrgreen:

probowaliscie nowej czekolady Milka z advocatem??? pychotka!!!!! polecam :mrgreen:

...musze sobie zapisac , zamowie w nastepnej dostawie :mrgreen:

Olivka a jak ta czekolada wyglada , sa to osobne czekoladki ( cos w formie bombonierki) , czy jak zwykla czekolada :?:

jak najbardziej zwykla czekolada z nadzieniem. Ja wogole przepadam za Milka :mrgreen: z nadzieniem jogurtowym, truskawkowym, strzelajaca to moje ulubione ;-) a Wy tam w wielkim Swiecie nie macie Milki? :-/

Olivka oczywiscie mamy :mrgreen: jednak bez takich wariacji :lol: :lol: takie wariacje to tylko po polsku i w Polsce maja :lol: :lol:

probowaliscie nowej czekolady Milka z advocatem??? pychotka!!!!! polecam :mrgreen:

wlasnie wczoraj probowalam - jak dla mnie rewelacja, co sie zreszta dalo zauwazyc po czestotliwosci z jaka po nia siegalam :mrgreen:

Zaloguj się, aby obserwować