Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szpileczka

Lubicie czekolade??

Polecane posty

Bardzo slodki temat wiec pozwole sobie tez wyrazic zdanie :). Chociaz sniegu brak to mimo wszystko zima, a jak zima to zimno hehe. W tym okresie bierze mnie jakas dzika potrzeba obzerania sie slodkosciami wszelkiego rodzaju (w innych miesiacach jakos nad tym panuje heh). A wracajac do tematu. Uwielbiam wszelkiego rodzaju bombonierki najlepiej z nadzieniem alkoholowym ;), ale nie pokardze kinder bueno i takimi tam. a goraca czekolada z bita smietana jak najbardziej!!!

Jestem jak najbardziej za takimi bombonierkami, palce lizac!

choc czekoladka jest rowniez pyszniasta pod kazda postacia :) i dobra na wszelkie smutki ;)

Pewnie ,ze lubie czekolade w kazdej postaci nawet biala..pychotka ,ale nie lubie gorzkiej,cukiereczki czekoladowe tez lubie :-) wlasnie wcinam

ja tak jak saviera,niespecjalnie lubie czekolade ale za to wcinam kilogramami lody czekoladowe i lubie pic czekolade na goraca.ptasie mleczko i owszem...

Batonika ,czy cukierka czasem zjem ale wole lody i ciastka deserowe....

Ja uwielbiam czekolade,inne slodycze moga dla mnie teraz nie istniec.Najbardziej lubie z wedla carmelowa i capucino,biala z milki i taka z duzymi orzechami,kiedys dawno goplana miala czekolade o nazwie konsuela i jej to moglam zjesc kilogramy.

Zaloguj się, aby obserwować