Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malgosia

Operacja plastyczna.

Polecane posty

Gdybyście mialy mozliwosc zrobienia sobie operacji plastycznej,co byscie zmienily we wlasnym wygladzie? :-) Co Was drazni nie podoba sie? ;-) Czy miewacie kompleksy na punkcie wlasnego wygladu?

Nic bym nie zmienila. Za bardzo boje sie takich operacji. Juz wole byc taka jaka jestem.

a ja zmienilabym swoj nos bo ma garba (wrrr...) i drugi podbrodek bo koszmarnie wychodzi na zdjeciach :mrgreen:

Ja troche zmiejszylabym nos bo mam za dlugi (w moim mniemaniu) :roll:

Ale ze sie bardzo boje takich eksperymentow, nigdy tego nie zrobie. :mrgreen:

Ja to nie wiem, ale chyba teraz juz akceptuje siebie...No moze sa dni kiedy chetnie zrobilabym sobie syski ciut wieksze ale potem mi przechodzi...

Ja bym chciala poprawic biust.Nie zebym miala jakis wadliwy.Poprostu mam zbyt wiszacy i chcialabym go troche podciagnac,aby byly jedrniejsze piersi a nie takie,,wiszace''

wiolasz, ja tak samo......reszte jestem w stanie akceptowac w swoim wygladzie zreszta biust tez ale jakby byl troche wiekszy?? heheh

jezeli chodzi o operacje to chyba bym sie nie zdecydowala chyba ze w ostatecznym akcie desperacji ale jeszcze tak ze mna zle nie jest ;-)

jezeli chodzi o to co zmienilabym gdyby np. operacja plastyczna bylaby bezbolesna to:

hmm

ciezka sprawa

moze nos ciut skrocila bo mam jak klamka od zachrystii

cos zrobilam z rekoma w gornej partii bo sa ciut za duze do mojej postury nie wiedzie czemu?? zawsze sie mnie pytali czy plywam zawodowo bo mam takie przedramiona blee

moze jeszcze bym wyciela sobie ciut skorki z brzucha bo po ciazy z Olim wisial sobie jak zdechly balonik :mrgreen: dobre sobie zobaczymy co teraz bedzie :-x chyba bardziej sie juz nie rozejde :lol:

to tyle

Ja bym sobie wszystek vet odessala , na szkieleta bym sie przerobila , ale potwornie bialych fartuchow i igiel sie boje :-P

....i to tak pozniej boli , i czasem moze sie nie udac efektem operacji mozna sie rozczarowac :-/

olivka_83, hahahhaahahhahaha

saviera, ale bys brzydko wygladala jako szkielet...mi oddaj ten nadmiar :->

Wczesniej myslalam ze jakbym miala kase to zrobilabym sobie duzo rzeczy.

Podnioslabym biust, odessala tu i owdzie, zlikwidowala wiszacy brzuch po ciazy...

Ale teraz juz nie jestem taka odwazna.

Jakis czas temu mialam wypadek i teraz na koszt ubezpieczyciela moge sobie zrobic operacje nosa, ktory ulegl deformacji. Zastanawiam sie juz 6 miesiecy i raczej sie nie zdecyduje, boje sie zeby nie bylo gorzej :-|

dzuli, wspolczuje wypadku...ja tez jestem strachliwa co do takich sytuacji .... ja glupi zabiek po porodzie mialam malo w nachy ze strachu nie narobilam:/

Ja zdecydowalam sie na poprawienie zebow. Wygladaja pieknie w porownaniu z tamtymi ale czasem mam wrazenie, ze mi wypadaja... :-?

Joa1983 i ja mam chyba tego samego stracha :-)

Ale dochodze do wniosku ze nie wygladam tak zle.

Ludzi jeszcze nie strasze :mrgreen:

Nie musze sie decydowac juz teraz moge poczekac nawet kilka lat wiec chyba sobie daruje :-)

A ja poczekam az wreszcie wynajda technologie medyczna taka jak w Star Treku. Bede pewnie juz wtedy starowinka, ale wtedy zafunduje sobie taka operacje, zebym znowu byla piekna i mloda :-D

Wiolasz-zeczywiscie,jestes odwazna. :->

Dorfi-moze kiedys tak nastaspi,to bedziemy stac w kolejce,aby byc znowu piekne i mlodziutkie. ;-)

Ja z checia zafundowalabym sobie liposukcje brzucha, opracje zylakow, dentyste i piersi :oops:

wiolasz, odwazna!!! ja zeby bym ruszyla chyba jakby naprawde bylo to konieczne inaczej na taki krok bym sie chyba nie zdecydowala, chociaz chcialabym je troche wybielic ale tez sie boje ze sie posypia :shock:

Ja z checia zafundowalabym sobie liposukcje brzucha, opracje zylakow, dentyste i piersi :oops:

o na zylaki to ja napewno pojde i pewnie juz w calkiem bliskim terminie...

Takimi wypuklymi zylami nie moze sie pochwalic nie jedna babcia :-? ... po pierwszej ciazy tak mi wyszlo..

mam juz nawet skierowanie do chirurga, ale teraz musze poczekac ;-)

wiolasz, odwazna!!! ja zeby bym ruszyla chyba jakby naprawde bylo to konieczne inaczej na taki krok bym sie chyba nie zdecydowala, chociaz chcialabym je troche wybielic ale tez sie boje ze sie posypia :shock:

Mysle, ze trzeba trafic do dobrego fachowca i trzeba mu zaufac. Jak moja dentystka zobaczyla, ze sie boje juz od progu to za kazdym razem prawie dostawalam znieczulenie. I byla bardzo delikatna..

Dobry fachowiec to podstawa i za takiego uważam dr. Osucha, który pracuje w klinice w Warszawie - LAsermed. Widziałam też z jego udziałem kilka programów, m.in Pytanie na śniadanie ;)

Zaloguj się, aby obserwować