Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malgosia

Operacja plastyczna.

Polecane posty

Witam, a to forum ktoś założył, wiesz ten kto robi operacje plastyczne to nie jest całkiem normalny, potem tylko faceci mają górnolotne wymagania do kobiet. Kobiety powinniście czuć się pięknie, nie zwracać uwagi na to co mówią inni!

Ja jak bym chciała sobie cokolwiek poprawić to nie dla mężczyzny, tylko dla siebie!

Zastanawiałam się czy nie poprawić sobie powiek. Znalazłam taka ofertę na Lineacorporis.pl ale jeszcze się nad nią zastanawiam. Cena nie jest jakoś specjalnie wygórowana :-)

Ja przed podjęciem decyzji o operacji plastycznej zasięgnęłam opinii lekarskiej w Ober Clinic. Nie można do takich rzeczy podchodzić lekceważąco, należy wcześniej dowiedzieć się o wszystkich metodach, a także możliwych skutkach ubocznych

Zgadzam się najlepiej skonsultować wszystko z lekarzem , żeby potem nie było rozczarowania :) Moja znajoma od zawsze miała kompleksy związane z wyglądem jej nosa, bała się operacji więc ciągle ją odkładała. Aż w końcu ktoś jej polecił tę klinikę https://www.tourmedica.pl/kliniki/operacje-plastyczne-nosa/ , poszła na wizytę i zdecydowała , że chce operacji. Teraz jest szczęśliwa bo ma ładny i zgrabny nos:)

Może i by się coś znalazło, ale z drugiej strony wszystko mam jak nalezy a to nie o to chodzi aby wyszukiwać wady na siłe tylko poprawiać gdy coś naprawdę wymaga korekty, w moim przypadku może nie jestem idealna ale akceptuje swoje niedoskonałości. Gdybym miała z czyms problem to z pewnościa bym sie zdecydowała.

Zaloguj się, aby obserwować