Jump to content
Sign in to follow this  
tutelitury

Czy wasze corki lubia sukieneczki, falbaneczki:0)?

Recommended Posts

a to zupelne przeciwienstwo mojej Oliwki. wszelkiego rodzaju sukieneczki i spodniczki omija szerokim lukiem. a ostatnio jak miala miec zdjecia robione w przedszkolu to na moje "wybierz sobie ubranko" uslyszalam : "tylko sobie nie wyobrazaj, ze zaloze sukienke" :mrgreen: rozwalila mnie tym stwierdzeniem na lopatki.

rzemyk72, buahhahaha nie dziwie sie - a ile twoja Oliwka ma latek??? Moja u mnie podpatrzyla bo ja w spodnicach latam wieczorami:)

rzemyk72, hahahhahahahha no to fajnie masz moja jeszcze tak czadu nie daje procz cukierko w nosie :shock: ale az sie boje jak dojdzie do tych 5 urodzin ;-)

Weronika ostatnio jest na etapie oczarowania ksiezniczkami i uwielbia sie stroic w przerozne sukienki a im bardziej strojne tym lepiej. :-D

Joa1983 a widzialabys ja w moich szpilkach,byle jakich butow nie przymierzy,musza byc na obcasie i potem chodzi w nich po domu i stuka.

Marzeczek, hahahah skad ja to znam moja Oliwia moje kozaki za wszelka cene zaklada (ja mam je do kolan) :mrgreen:

Moja uwielbia falbanki! Staram sie, żeby nie miala w szafie samego różu, ale ostatnio się złamałam i kupiłam jej różowe butki firmy Memo jak dla księżniczki ;D Spodobały sie i niestety teraz mówi, że potrzebuje nowej różówej sukienki ;) chyba za dobrze słyszy co ja mówię do męża ;)

Marzeczek, moja Kasia ma tak samo! Ostatnio to w ogóle zaszalała, bo wzięła moje buty na bardzo wysokiej szpilce i cały czas się zsuwała. I co ta mała diablica wymyśliła? Mąż wypełniał w tym czasie deklaracje podatkowe za swoją firmę i ona wzięła ten jego PIT 36 2011 i… wsadziła sobie do butów, żeby jej nie spadały (: Był czad, mówię wam.

Moja mala dama uwielbia sukieneczki i spodniczki! Obkreca sie i patrzy jak fruwa jej sukieneczka, to takie urocze. :)

tak, moja jak się ubierze, to najpierw się zakręci i pyta czy się kręci;p

Dziewczynki zdecydowanie uwielbiają się stroić. Moja siostrzenica to ma tak, że stwierdziła, że będzie chodzić tylko w jednej firmie i teraz szukaliśmy dla niej czegoś taniego, bo takie płaszczyki Mayoral, jakie sobie wymarzyła, są mega drogie. Na szczęście trafiliśmy na promo http://mala-mi.com.pl/pl/kurtki-plaszcze/297-kurtka-zimowa-p%C5%82aszczyk-mayoral-4467-11.html innego by nie ubrała. No i jak tu przekonać, że metka się nie liczy? ;P

A czy kupujecie swoim dzieciom takie profilowane buty dla dzieci?

Czy to tylko ja jestem taka przewrażliwioną matką na tym punkcie.

Moja siostra miała korygowane stopy operacyjne i nie chciałabym aby moja córka też takie rzeczy w przyszłości przechodziła.

Sign in to follow this