Skocz do zawartości
szpileczka

Jakie stosujecie diety??

Polecane posty

Odświeżam.

Ja stosowałam dietę ONZ Turbo. Poskutkowała. Straciłam 8 kg w miesiąc. Niestety po pół roku jojo i powrót do starej wagi. Zastanawiałm się nad dietą Dunkana, ale za dużo kombinowania jak dla mnie. Zdecydowałam się więc na dietę kopenhaską. Dziś pierwszy dzień. Rączki się trzęsą, ale jak widze ten szpinak i pomidor, który mam za chwilę zjeść, to już chyba wolałabym nic nie jeść...

A Wy stosujecie jakieś diety?

Nadin Ty chyba też kiedyś stosowałaś ONZ Turbo?

U nas jest szał na dietę dukana, wszycy szukaja wszystkiego 0%, a takich produktów jest mało.

moja mama na tej diecie schudła pierwszy tydzień 7 kg, teraz jest chyba na 3 etapie o ile pamiętam.

Ja nie mam silnej woli do diet dlatego na razie chodzę na fitness.

Pierwszy dzień za mną. Najgorsze są te trzęsące się ręce, nie można tego opanować. Wczoraj nie mogłam młodej do buzi trafić z łyżką zupy. ;)

Narazie nie chodzę na wagę, sprawdzę po 3 dniach. :D

ja stosowalam Dukana schudlam i jestem zadowolona mysle ze lepsza od tej kopenhaskiej

ja stosowalam Dukana schudlam i jestem zadowolona mysle ze lepsza od tej kopenhaskiej

Na pewno zdrowsza. :(

Mi się w tamtej diecie tak przejadły brokuły. Kiedyś moje ulubione warzywo, a dziś mam taki awers, że na sam zapach mam odruch wymiotny.

Od stycznia jestem na diecie 36s i jak na razie 6kg mniej, ale co podoba mi się najbardziej mogę czasem batonika zjeść :P:P słodki ze mnie maciek strasznie :]

Ja stosuję dietę makrobiotyczną. Do tego oczywiście aktywność na świeżym powietrzu i odpowiedni preparat wspomagający odchudzanie.

Nie katuję się specjalnymi dietami, staram się jeść tylko zdrowo, to znaczy gotując na parze no i wiadomo, nie jakieś tłuste. Ale żeby nie było - od jakiegoś czasu wspomagam się suplementem diety Slimprofil http://sklep.slimprofil.pl/pl/odchudzanie-i-dieta który już wyregulował moją przemianę materii i przynajmniej z tym nie mam problemów jak to odwiecznie bywało.

Ja aktualnie jestem na diecie oczyszczającej. Daje bardzo dobre efekty. Nie od razu ale po 3 miesiącach mogę stwierdzić,że bez zbędnego wysiłku schudłam ponad 6 kg. Czuję się o wiele lepiej, lżej. Nie mam już problemów z trawieniem, ktore kiedyś trochę mniej jednak męczyły.

Warto jest zaopatrzyć się w porządny sok z aloesu . Nie taki z supermarketu ale prawdziwy w 99%. Obecnie piję Aloe Live Bio: www.laboratorianatury.pl/pl/produkty/aloelive-bio.html

Ja dobry wpływ na odchudzanie ma każdy wie. Szczególnie na poziom cukru we krwi, ktory bardzo skutecznie reguluje.

Pozdrawiam.

Zależy, jak wiatr zawieje:-) jak potrzebuje szybko w jakąś sukienkę się wbić, to głodówkę stosuję, a jak tempo mnie nie goni, to jakąkolwiek, o której przeczytam, ale najlepsza dla mnie była dieta białkowa, dobrze się po niej czułam, najlepiej chyba w sumie...:-)

Ja przytyłam po porodzie i niestety muszę zrzucić to i owo choć nie jestem gruba . Jadam 5 posiłków dziennie ,pieczywo okriszowe własnej roboty ( bo to ze sklepu jest oszukane), sałatki z dodatkiem oliwy z oliwek, gotowane warzywa, mięso gotowane dwa razy w tygodniu ;)

Ja jem regularnie i bardzo często piję wodę. To akurat mi się przydaję i to akurat mi się bardzo pomaga. Chociaż i tak muszę przyznać, że największe efekty miałem dzięki temu, że zacząłem sobie chodzić na basen i wtedy akurat mi spadła waga do mniejszej.

a ja polecam łączenie diety z aktywnością fizyczną, nie ma lepszego sposobu na sylwetkę, systematyczne ćwiczenia działają! z diet najlepsze są owocowo - warzywne, a jeśli mięsa, to tylko chude i gotowane, zrezygnowałam ze smażenia, grillowania, ciężkich i zawiesistych sosów i już widać pozytywne efekty :)

Tak - zero słodyczy, fast foodów i smażonych potraw. Zamiast tego warzywa, nabiał i gotowane mięso. Do tego na deser sport zamiast siedzenia na kanapie. dieta pozwala zrzucić zbędne kilogramy, ale to sport nadaje ciału piękny wygląd. Pozdrawiam.

Tak - zero słodyczy, fast foodów i smażonych potraw. Zamiast tego warzywa, nabiał i gotowane mięso. Do tego na deser sport zamiast siedzenia na kanapie. dieta pozwala zrzucić zbędne kilogramy, ale to sport nadaje ciału piękny wygląd. Pozdrawiam.

No prawda, takie połączenie może przynieść bardzo wiele dobrego. Takie połączenie jest bardzo wskazane i takie połączenie jest bardzo dobre. Ja jedynie tylko powiem, że jeszcze do diety trzeba dokładać jakieś zdrowe jedzonko i ograniczyć jedzenie wszelkich cukierków i słodyczy

dobrą dietą jest na pewno mniejsza ilość jedzenia. Ograniczenie słodkiego i słodkich napoi. To jedna z głównych zasad u mnie jeśli chcę zrzucić jakieś kg. Dodatkowo jakiś wysiłek fizyczny.

Ja nie jem mięsa bo ja tylko jem warzywa i owoce :) po tym się lepiej czuję i po tym jest mi jakoś lżej. Nie muszę jakoś to się męczyć ze wzdęciami. Jak jadłam mięso to niestety miałam problemy ze wzdęciami. :( a tak po warzywach wszystko jest u mnie do przodu.