Jump to content
dzuli

Ile czasu w szpitalu po porodzie???

Recommended Posts

Po jakim czasie wyszlyscie po porodzie ze szpitala - chodzi mi o porod bez komplikacji (ja wyszlam po 9 dniach ale porod byl kleszczowy - pozniej problemy z dzieckiem i ze mna)

Przedwczoraj (we wtorek) o godz 15 urodzila moja szwagierka a dzis rano wypisano ja do domu!!!!

Jestem w ciezkim szoku, bo z tego co mi wiadomo to wypisuje sie po trzech dobach (po takim czasie nie ma juz zagrozenia duzego poziomu zoltaczki u dzieci).

Przeciez ona nawet nie ochlonela - nie doszla do siebie... :shock:

moim zdaniem tez za szybko wyszla :shock:

ja mialam cc i lezalam tydzien ale z tego co widzialam to kobiety po p.n. tak na trzeci dzien wychodzily ale napewno nie po jednym! toc to szok :!:

z tego co mi wiadomo tez to po 3 dobach - na drugi dzien za szybko nie tylko o dziecko chodzi ale i o matke - mi komplikacje poporodzie wystapily po ok dwoch tyg i niby wszystko ok bylo :-/

Ja bylam w szpitalu tydzien czasu ale Oliwka w inkubatorze lezala tln miala podawany

ja z adasiem lezalam prawie 4 tygodnie,ale on byl chory.

z hania wyszlam po tygodniu od porodu,mala miala leukocytoze i przedluzona i nasilona przez to zoltaczke.

a tak normalnie to jak komplikacji nie bylo to u mnie w szpitalu na 3 dobe wypuszczali.

Urodzilam w piatek po poludniu a wyszlam w niedziele rano. Wypisywali bardzo szybko, bo mieli nawal rodzacych i lozek zabraklo. Potem jezdzilam z Michalem co drugi dzien do kontroli, czy nie ma zoltaczki.

czyli widze, ze roznie i nie dla wszystkich to taki szok jak dla mnie :-)

Ale ciekawa jestem czy sa jakies przepisy ktore to reguluja :?:

ja jestem w szoku ze tak szybko wypuszczaja - fakt u mnie w pewnej chwili tez braklo lozek i szybciej wypisywali ale nie az tak :shock: - ja sie wscieklam jak mnie potyg wypisali i powiedzieli ze wszystko jest ok a co do czego doszlo gdzybym krwotoku nie dostala na dobra sprawe by mnie na tym swiecie nie bylo - a po jednym dniu to juz wogole :-/

U mnie tez wypisywali po 3 dobach - no ja siedzialam 9 bo jak wczesniej pisalam mialam porod kleszczowy i szwy mi sie rozeszly i synkiem tez problemy(duze przedglowie z podejrzeniem krwiaka mozgu)

I choc narzekam dzis na ten szpital jezeli chodzi o atmosfere to widzialam jak bardzo przestrzegal personel zasd co do badan kobiet i dzieci (co czasami moglo byc meczace)

.....o to ja bylam lepsza od Was ;-) :lol: :lol:

...coprawda z synem po znieczuleniu musialam na 24 godziny w szpitalu zostac :-P , ale corke urodzilam dokladnie o 10.00 godzinie rano , a o 12.30 godz. po poludniu tego samego dnia bylam w domu :mrgreen:

Nic :mrgreen: u nas tak jest , ciaza i porod to nie choroba wiec po co miejsce bardziej potrzebujacym zajmowac :mrgreen:

saviera, to tak jak u nas :lol: , szybko rodzic bo nastepne w kolejce na lozko czekaja :mrgreen:

U nas wiekszosc rodzi w domu :-P ja jako ze przekonania nie mialam , rodzilam w szpitalu na wlasne zyczenie :mrgreen: jak sie pozniej okazalo w przypadku porodu syna mialam zupelna racje , zatrzymanie akcji porodowej , anestezjolog , ginekolog i cala szpitalna reszta potrzebna byla ....z corka sama nie wiedzialam co sie dzieje , w szpitalu szlo exspresowo , po urodzeniu zaraz pojechalam do domu :mrgreen:

U nas p.n bez komplikacji po 3 pelnych dobach wypisuja , po cc po 7 dobach wypisuja.Mnie wypisali po 9 ,rodzilam przez cc, drpbne problemy po cewniku.Chcieli mnie jeszcze zostawic na 2 dni ale sie uparlam ze chce do domu bo tam leki tez moge przyjmowac a wrazie problemow szpital mam blisko to sie zglosze. Spedzilam w szpitalu cale swieta Bozonarodzeniowe i Nowego Roku chyba bym nie przezyla w szpitalu,stad byl moj upor.

W Legnicy gdzie rodzilam naturalnie zostalam wypsana po 3 dobach.

W Jeleniej Gorze gdzie mialam cc moglam zostac wypisana po 4 dobach gdyby nie to ze moj dzidzius byl jeden dzien dluzej w szpitalu ( z powodu obserwacji), dlatego tez wyszlam po 5 dobach.

ja mialam cesarke byla we wtorek a w piatek juz poszlam do domu z ta roznica ze wyszlam na wlasne zyczenie